Kozí mléko » Výrobky DoRa » Kde nakoupíte

Kde nakoupíte

Aktuálně: Výrobky DoRa v prodejnách Kaufland a v on-line obchodu s potravinami kosik.cz

Kozí výrobky z farmy Ratibořice si můžete zakoupit v některé z prodejen zdravé výživy, kam jsou výrobky dodávány, anebo si je můžete zakoupit přímo na farmě v době domovního prodeje. Výrobky DoRa můžete také nakupovat on-line.

Prodej kozích výrobků na farmě

V současné době můžete navštívit naší farmu vždy v sobotu od 14.00 do 17:00, kdy je provozován faremní prodej kozího mléka a kozích výrobků, které je ale nutno předem telefonicky nebo e-mailem objednat. Tato zdravá výživa z kozího mléka se u nás objednává nejpozději do předcházejícího úterý do 15.00 hodin.

Více o sobotním prodeji kozího mléka a kozích výrobků na farmě Ratibořice.

Informace pro majitele obchodů se zdravou výživou

Pokud byste chtěli i vy obohatit sortiment vaší prodejny o sortiment BIO kozích výrobků z farmy Ratibořice, více informací najdete v článku Prodej kozích výrobků.

Prodejny s biopotravinami a zdravou výživou

Mapa prodejen se zdravou výživou a biopotravinami, kde je možné zakoupit výrobky z kozího mléka značky DoRa.

Kam pokračovat?

Seznam všech výrobků DoRa, Zdravotní účinky kozího mléka

Komentář

  1. Lenka Šlaufová

    Dobrý den, dneska jsem si koupila v prodejně Zdravá výživa,ve Vladimírově ulici v Praze 4, v Nuslích Váš kozí sýr.Chtěla jsem jenom kousíček ochutnat, ale…Zůstal mi jen obal.Sýr je tak vynikající,že jsem ho celý snědla. Zítra jdu pro další. Podle etikety jsem našla Vaše stránky, a moc se mi líbí.Tak Vám děkuji, a držím palce, ať se daří. Jenom ten úvodní obrázek na Vašich stránkách, mě vylekal. Myslím Klause s kozami. Prosím, dejte tam nějakého jiného starého kozla!
    Zdravím všechny Vaše krásné kozičky.
    Lenka Šlaufová.

  2. Tereza

    Dobrý den. Těší mě že vaše výrobky se dál rozšiřují. Kupuji si tento sýr pravidelně, je to lahůdka které se málo co vyrovná a jogurty, ty nemají chybu. Byla jsem se školou u vás na exkurzi a velmi jste mě zaujali pěkným prostředím ve stájích i kolem. Přeji ať se vám daří i nadále.

Vložit komentář:
 
Vyplňte všechny údaje, klikněte na "Náhled". Zkontrolujte zobrazení textu a stiskněte "Odeslat". Vámi zadaný E-mail nebude zveřejněn.
 

Výrobky DoRa

 

Prohledat články

Aktuality

Změna otvírací doby prodeje kozích výrobků na farmě

Od listopadu dochází ke zkrácení (do 17:00) otevírací doby sobotního prodeje. Ve svátek 28. října 2017 otevřeno od 14 do 18 hod..

24.10.17

On-line prodej výrobků DoRa

Přidali jsme další obchod (www.kosik.cz) kde můžete nakupovat část našeho sortimentu on-line.

22.02.17


Facebook

Komentáře k článkům

 
 
BIOFARMA DoRa s.r.o.
Ratibořice 1, 67 551
tel:+ 420 568 440 617
Kontakty
Webdesign: ODEON .::. Koza DoRa doporučuje dovolenou v ČR: Chaty a chalupy a Penzion Třeboň