Kozí mléko » Agroturistika » Agroturistika

Agroturistika

Nedílnou součástí činnosti farmy Dvůr Ratibořice je nabídka služeb v rámci agroturistiky. Farma je každou sobotu od 14:00 do 17:00 hodin otevřená veřejnosti, pro skupiny je možné na farmě domluvit exkurzi.

Jednodenní agroturistika

V rámci našich služeb nabízíme skupinám dětí i dospělých (mateřské školy, základní školy, střední školy, turistické zájezdy apod.) exkurze na naší kozí farmě. Součástí exkurze je návštěva stájí se zvířaty a ochutnávka výrobků z kozího mléka. Můžete se zde dozvědět zajímavé informace o chodu farmy, chovu koz a biopotravinách.

Více informací o exkurzích na farmě Dvůr Ratibořice.

Agrocentrum na farmě v Ratibořicích

K pořádání exkurzí na farmě slouží nové agrocentrum, které se nachází v areálu farmy. Agroturistické centrum bylo postaveno na základě projektu „Přestavba a vybavení hospodářských objektů pro agroturistiku“ v operačním programu rozvoje venkova a multifunkčního zemědělství (OP RVMZ).

Více informací o nabízených službách Agrocentra:

Sobotní prodej kozích výrobků na farmě

V současné době nás můžete navštívit vždy v sobotu od 14.00 do 17:00, kdy je farma přístupná veřejnosti. V tuto dobu je provozován faremní prodej kozího mléka a kozích výrobků, můžete také navštívit stáje se zvířaty, případně využít nabídku posezení a občerstvení v Agrocentru.

Komentář

  1. Mgr. Marcela Vášová

    Vážení, chtěla bych Vás tímto pozdravit a poděkovat Vám za výborné sýry a pomazánkový sýr/dnes s česnekem/ , které si pravidelně kupuji v obchodu Zdravá výživa v Poděbradech. Sama zde žiju v obci Oseček nedaleko Poděbrad. Přistěhovali jsme se s manželem před 19 lety ze severních Čech za jeho rodiči.V Lužických horách, kde ke konci života žili mí rodiče, jsme navštěvovali malou farmu hnědých bezrohých koz. Milovala jsem syrovátku.Nyní jsem od tohoto místa daleko a syrovátka mi občas, hlavně
    v létě, dost chybí. Ptala jsem se na ni už také v obchodě , ale jednou jsem ji dostala v podobě takového sladkého nápoje, který neměl se syrovátkou-pravou nic podobného. Moje prosba zní: nedala by se syrovátka podobně jako mléko prodávat třeba jen v půllitrových nebo třetinkových lahvích. Ona tak rychle zkáze nepodléhá. Pokud je to však nemožné, budu Vám moc vděčná i za Vaše výrobky, které jsou výborné. Ještě jednou mnohokrát děkuji .
    S pozdravem a přáním všeho dobrého Marcela Vášová

Vložit komentář:
 
Vyplňte všechny údaje, klikněte na "Náhled". Zkontrolujte zobrazení textu a stiskněte "Odeslat". Vámi zadaný E-mail nebude zveřejněn.
 

Turistika na farmě

 

Faremní prodej

Vždy v sobotu od 14 do 17 hod.

>> Faremní prodej <<
 

Prohledat články

Aktuality

Prodejní automat na kozí výrobky

Prodejní automat kozích výrobků přímo před farmou.

6.10.19

Změna otvírací doby prodeje kozích výrobků na farmě

Od října 2019 dochází ke zkrácení (do 17:00) otevírací doby sobotního prodeje …

1.10.19


Facebook

Komentáře k článkům

 
 
BIOFARMA DoRa s.r.o.
Ratibořice 1, 67 551
tel:+ 420 568 440 617
Kontakty
Webdesign: ODEON .::. Koza DoRa doporučuje dovolenou v ČR: Chaty a chalupy a Penzion Třeboň