Kozí mléko » Výrobky DoRa » Výrobky DoRa

Výrobky DoRa

Značka DoRa je označením řady výrobků z kozího mléka. Sortiment zahrnuje širokou škálu výrobků balenou v jednotném vizuální stylu. Mezi spotřebiteli jsou výrobky DoRa známé pod lidovým označením “modrobílé výrobky”.

DoRa také pečuje o vaše zdraví. Více se můžete dozvědět v článku o zdravotních aspektech a účincích kozího mléka].

Od značky DoRa jsou odvozovány i další názvy našich výrobků jako například dezertní kozí sýr Doral, syrovátkový nápoj Sydora, tvarohový krém Dorinka.

V nabídce výrobků Dora najdete:

- kozí mléko
- kozí jogurty
- kozí sýry
- tvarohové krémy
- syrovátkový nápoj

Výrobky DoRa získaly několik ocenění a jsou distribuovány v biokvalitě pod značkou BIO.

Informace o prodeji výrobků značky DoRa najdete v článku Prodej výrobků z kozího mléka.

Další výrobky z kategorie

Seznam všech výrobků DoRa, Zdravotní účinky kozího mléka

Komentář

 1. Kejblová Slávka

  Dobrý den,
  Včera v sobotu 31. 07.2010, jsem si přijela s rodinou prohlédnout vaši farmu a nakoupit zamluvené produkty. Nádherné prostředí, čisťounká zvířátka a vynikající pochoutky z vaší výrobny. Jemné a lahodné- překrásně balené. Děkujeme za vjemový a chuťový zážitek.
  Za obrovské množství úsilí , které jste věnovali tomuto projektu- tleskáme a děkujeme.
  Jiří a Slávka Kejbloví

 2. Aleš.P

  Dobrý den,dnes jsem koupil Váš výrobek, pochutnávám si na něm a zároveň si prohlížím Vaši fotogalerii a musím říct že jsem překvapen jak může vypadat farma i u nás v ČR. To je tedy kus práce. Každopádně fandím a od zítra kupuji Vaše výrobky pravidelně. Neuvažujete třeba i o nějakém ubytování? Myslím že by bylo určitě pro spoustu lidí lákavé strávit pár dní v tak krásném prostředí a ráno posnídat čerstvé a hlavně zdravé kozí výrobky. Přeji hodně úspěchů!!! S pozdravem Aleš Praznovský

 3. Nina

  Konečně jsem u nás ve zdravé výživa objevila Vaše výrobky! jsem naprosto nadšená. Co opravdu miluju je pomazánkový česnekový sýr a jogurty! A k tomu krásné obaly. Přeju mnoho spokojených zákazníků!

 4. Zuzan Strnadová

  Dobrý den, dnes jsem posnídala Váš pomazánkový kozí sýr s česnekem a musím říct, že už jsem dlouho nic tak vynikajícího nejedla. Určitě budu dále Vaše výrobky kupovat. Přeji hodně spokojených zákazníků. S pozdravem Zuzana Strnadová

 5. Jana Hupkova

  Kupujem si vase vyrobky u nas v Bratislave a velmi mi chutia. Potesila ma tato vasa stranka, kde vidno, ze sa kozicky maju u vas dobre ;-) To potom citit aj na vyrobkoch.

 6. Karolína

  Dobrý den,
  Před pár dny jsem si koupila vaše višňové kozí mléko a je to nejlepší kozí mléko co jsem kdy měla! :) Určitě zkusím i jiné produkty. Doporučuji!!!

 7. Johule

  Zrovna popíjím višňové kozí mléko a nemůžu se dočkat léta, kdy zas budu mít více času jezdit na chalupu a kupovat výrobky přímo u vás…Nevím co chválit dřív – božská jogurtová kozí mléka, jedinečné dezerty Dorinka nebo fantastické sýry…prostě vaše výrobky jsou opravdu skvělé, díky za ně:)

 8. Petr Dohnal

  Právě snídám „Kozí žervé“ a jsem nadšen – to je tak dobrý!!! Děláte to výborně, líbí se mi, vzít si něco do hlavy a dotáhnout to do konce. A to prosím jezdím často kolem – do Jaroměřic a ještě jsem se nestavil….

 9. Jana Lemfeldová

  Dobrý den,

  Dnes jsem náhodou narazila na vaše produkty-jogurtové mléko a sýr v kelimku-vynikající!!!! Jeste nikdy jsem si tak nepochutnala na produktech z koziho mleka jako na tech od vas!!!!!
  Vsem doporucuji, kudy chodim-tudy chvalim. Urcite se u vas brzo zastavime!

Vložit komentář:
 
Vyplňte všechny údaje, klikněte na "Náhled". Zkontrolujte zobrazení textu a stiskněte "Odeslat". Vámi zadaný E-mail nebude zveřejněn.
 

Výrobky DoRa

 

Faremní prodej

Vždy v sobotu od 14 do 18 hod.

>> Faremní prodej <<
 

Prohledat články

Aktuality

Změna otvírací doby prodeje kozích výrobků na farmě

Od května 2019 dochází k prodloužení (do 18:00) otevírací doby sobotního prodeje …

31.03.19

On-line prodej výrobků DoRa

Přidali jsme další obchod (www.kosik.cz) kde můžete nakupovat část našeho sortimentu on-line.

9.11.18


Facebook

Komentáře k článkům

 
 
BIOFARMA DoRa s.r.o.
Ratibořice 1, 67 551
tel:+ 420 568 440 617
Kontakty
Webdesign: ODEON .::. Koza DoRa doporučuje dovolenou v ČR: Chaty a chalupy a Penzion Třeboň