Kozí mléko » Agroturistika » Exkurze

Exkurze

Exkurze na farmě. Chtěli byste se podrobněji seznámit s životem na kozí farmě? Hledáte, kam se vydat na výlet s Vašimi žáky? Zavítejte k nám na farmu, kde můžete navštívit stáje se zvířaty, ochutnat mléčné výrobky z kozího mléka a dozvědět se zajímavé informace ze života farmy.

Exkurze jsou určené pro skupiny dětí (mateřské školy, základní školy apod.) i dospělých.

Program exkurze

Návštěvníci exkurzí si mohou v prostorách Agrocentra zakoupit některé výrobky z našeho sortimentu kozích výrobků či běžné občerstvení. Pro návštěvníky je zde také připraveno příjemné posezení (uvnitř či na zahradě).

Podmínky exkurze:

Malé skupiny či rodiny s dětmi mohou využít možnosti návštěvy kozí farmy v době faremního prodeje (každá sobota od 14:00 do 18:00). Vstup na farmu v době domovního prodeje je zdarma.

Přesné podmínky exkurze na farmě v Ratibořicích je možné domluvit e-mailem anebo telefonicky. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. K zasílání dotazů můžete využít i komentář za textem.

Přidej komentář k článku

  1. Daniela

    Zaujala mě Vaše nabídka k prohlídce farmy a možného zakoupení výrobků.I já sama chovám kozu a snažím se vytvořit potraviny, které by byly dobré.Někdy se daří a mám uspěch a těší mě, když rodině a známým chutnají sýry a mléko.Jiné výrobky jsem nedělala.Určitě se u Vás zastavíme a něco zakoupíme. Díky za počtení. DD.

Vložit komentář:
 
Vyplňte všechny údaje, klikněte na "Náhled". Zkontrolujte zobrazení textu a stiskněte "Odeslat". Vámi zadaný E-mail nebude zveřejněn.
 

Turistika na farmě

 

Faremní prodej

Vždy v sobotu od 14 do 18 hod.

>> Faremní prodej <<
 

Prohledat články

Aktuality

Změna otvírací doby prodeje kozích výrobků na farmě

Od května 2019 dochází k prodloužení (do 18:00) otevírací doby sobotního prodeje …

31.03.19

On-line prodej výrobků DoRa

Přidali jsme další obchod (www.kosik.cz) kde můžete nakupovat část našeho sortimentu on-line.

9.11.18


Facebook

Komentáře k článkům

 
 
BIOFARMA DoRa s.r.o.
Ratibořice 1, 67 551
tel:+ 420 568 440 617
Kontakty
Webdesign: ODEON .::. Koza DoRa doporučuje dovolenou v ČR: Chaty a chalupy a Penzion Třeboň