Kozí mléko » Agroturistika » Exkurze

Exkurze

Exkurze na farmě. Chtěli byste se podrobněji seznámit s životem na kozí farmě? Hledáte, kam se vydat na výlet s Vašimi žáky? Zavítejte k nám na farmu, kde můžete navštívit stáje se zvířaty, ochutnat mléčné výrobky z kozího mléka a dozvědět se zajímavé informace ze života farmy.

Exkurze jsou určené pro skupiny dětí (mateřské školy, základní školy apod.) i dospělých.

Program exkurze

Návštěvníci exkurzí si mohou v prostorách Agrocentra zakoupit některé výrobky z našeho sortimentu kozích výrobků či běžné občerstvení. Pro návštěvníky je zde také připraveno příjemné posezení (uvnitř či na zahradě).

Podmínky exkurze:

Malé skupiny či rodiny s dětmi mohou využít možnosti návštěvy kozí farmy v době faremního prodeje (každá sobota od 14:00 do 17:00). Vstup na farmu v době domovního prodeje je zdarma.

Přesné podmínky exkurze na farmě v Ratibořicích je možné domluvit e-mailem anebo telefonicky. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. K zasílání dotazů můžete využít i komentář za textem.

Přidej komentář k článku

  1. Daniela

    Zaujala mě Vaše nabídka k prohlídce farmy a možného zakoupení výrobků.I já sama chovám kozu a snažím se vytvořit potraviny, které by byly dobré.Někdy se daří a mám uspěch a těší mě, když rodině a známým chutnají sýry a mléko.Jiné výrobky jsem nedělala.Určitě se u Vás zastavíme a něco zakoupíme. Díky za počtení. DD.

Vložit komentář:
 
Vyplňte všechny údaje, klikněte na "Náhled". Zkontrolujte zobrazení textu a stiskněte "Odeslat". Vámi zadaný E-mail nebude zveřejněn.
 

Turistika na farmě

 

Faremní prodej

Vždy v sobotu od 14 do 17 hod.

>> Faremní prodej <<
 

Prohledat články

Aktuality

Prodejní automat na kozí výrobky

Prodejní automat kozích výrobků přímo před farmou.

6.10.19

Změna otvírací doby prodeje kozích výrobků na farmě

Od října 2019 dochází ke zkrácení (do 17:00) otevírací doby sobotního prodeje …

1.10.19


Facebook

Komentáře k článkům

 
 
BIOFARMA DoRa s.r.o.
Ratibořice 1, 67 551
tel:+ 420 568 440 617
Kontakty
Webdesign: ODEON .::. Koza DoRa doporučuje dovolenou v ČR: Chaty a chalupy a Penzion Třeboň