Kozí mléko » Agroturistika » Faremní prodej kozích výrobků DoRa

Faremní prodej kozích výrobků DoRa

Kozí mléko a kozí výrobky značky DoRa si můžete zakoupit přímo na farmě v Ratibořicích v době faremního prodeje, který probíhá každou sobotu v době od 14:00 do 18:00 hodin (v zimním čase do 17:00).

Kromě nákupu kozích výrobků můžete v této době také navštívit stáje se zvířaty, posedět v rekreační zahradě, zahrát si volejbal a užít si příjemné odpoledne při kávě a domácích dezertech. Ve faremní prodejně krom výrobků z kozího mléka najdete také výrobky z vlastní levandule, kosmetiku s kozím proteinem, sušené ovoce a další.

Prodejní automat

Přímo před farmou můžete nakupovat výrobky z kozího mléka v podstatě nonstop. Před areálem farmy na adrese Ratibořice 1 stojí prodejní automat a najdete v něm denně čerstvé výrobky – jogurty, sýry, kefíry, pomazánky… Automat přijímá mince a bankovky do hodnoty 200,-.

Odjednávka kozích výrobků pro domovní prodej

Pokud máte zájem o větší objednávku na sobotní prodej a máte strach, že by se na vás nedostalo, můžete nám ji poslat předchozí úterý do 15:00 hod. na adresu ratiborice1@gmail.com. I bez objednávky si ale u nás pohodlně nakoupíte.

Ceník výrobků pro faremní prodej

Kompletní sortiment kozích výrobků značky DoRa najdete v souboru „seznam sortimentu“. Ceník výrobků zasíláme na vyžádání a je platný pouze pro prodej výrobků na farmě každou sobotu.

Kompletní sortiment kozích výrobků značky DoRa najdete v souboru „seznam sortimentu“. Ceník výrobků zasíláme na vyžádání.

Stáhnout seznam sortimentu kozích výrobků.

Přidej komentář k článku

K článku "Faremní prodej kozích výrobků DoRa" zatím nikdo nepřidal komentář. Buďte první.

Vložit komentář:
 
Vyplňte všechny údaje, klikněte na "Náhled". Zkontrolujte zobrazení textu a stiskněte "Odeslat". Vámi zadaný E-mail nebude zveřejněn.
 

Turistika na farmě

 

Faremní prodej

Vždy v sobotu od 14 do 17 hod.

>> Faremní prodej <<
 

Prohledat články

Aktuality

Prodejní automat na kozí výrobky

Prodejní automat kozích výrobků přímo před farmou.

6.10.19

Změna otvírací doby prodeje kozích výrobků na farmě

Od října 2019 dochází ke zkrácení (do 17:00) otevírací doby sobotního prodeje …

1.10.19


Facebook

Komentáře k článkům

 
 
BIOFARMA DoRa s.r.o.
Ratibořice 1, 67 551
tel:+ 420 568 440 617
Kontakty
Webdesign: ODEON .::. Koza DoRa doporučuje dovolenou v ČR: Chaty a chalupy a Penzion Třeboň