Kozí mléko » Výrobky DoRa » Pomazánkový kozí sýr BIO

Pomazánkový kozí sýr BIO

Certifikovaný BIO výrobek pocházející z ekologického zemědělství. Pomazánkový kozí sýr je vyroben dle vlastní receptury. Surovinou je pasterované kozí mléko nejvyšší kvality vyprodukované na naší ekologické farmě. Sýr je vhodný k denní konzumaci. Je snadno roztíratelný.

Pomazánkový sýr z kozího mléka má jemnou lahodnou chuť a je zdrojem snadno vstřebatelného vápníku. Složení bílkoviny v kozím mléce je odlišné od bílkoviny obsažené v kravském mléce, a proto jsou pomazánkové kozí sýry vhodné pro spotřebitele, kteří trpí alergií na kravskou bílkovinu. Výrobek je celkově lépe stravitelný. Pravidelná konzumace výrobků z kozího mléka posiluje imunitní systém.

Další výrobky z kategorie

Seznam všech výrobků DoRa, Zdravotní účinky kozího mléka

Komentář

  1. Svobodová Eliška

    Výborný a kvalitní sýr

  2. Pavla

    Vcera jsem si zakoupila syr i jogurtove mleko, ani jedno uz v lednici neni. Vyborne a velmi chutne! Verim, ze dostupnost vyrobku na Slovensku bude dlouhodoba.

Vložit komentář:
 
Vyplňte všechny údaje, klikněte na "Náhled". Zkontrolujte zobrazení textu a stiskněte "Odeslat". Vámi zadaný E-mail nebude zveřejněn.
 

Výrobky DoRa

 

Prohledat články

Aktuality

Změna otvírací doby prodeje kozích výrobků na farmě

Od 5.11. 2016 dochází ke zkrácení otevírací doby sobotního prodeje kozích výrobků. Farma bude pro návštěvníky otevřena každou sobotu od 14.00 do 17.00.

31.10.16

Výrobky DoRa v prodejnách Kaufland

Nově dodáváme část sortimentu do prodejen Kaufland.

21.09.16


Komentáře k článkům

 
 
BIOFARMA DoRa s.r.o.
Ratibořice 1, 67 551
tel:+ 420 568 440 617
Kontakty
Webdesign: ODEON .::. Koza DoRa doporučuje dovolenou v ČR: Chaty a chalupy a Penzion Třeboň