Kozí mléko » Agroturistika » Faremní prodej kozích výrobků DoRa

Faremní prodej kozích výrobků DoRa

Kozí mléko a kozí výrobky značky DoRa si můžete zakoupit přímo na farmě v Ratibořicích v době faremního prodeje, který probíhá každou sobotu v době od 14:00 do 17:00 hodin. Kromě nákupu kozích výrobků můžete v této době také navštívit stáje se zvířaty či využít nabídku posezení.

Odjednávka kozích výrobků pro domovní prodej

Kozí výrobky, které si budete chtít u nás zakoupit, je vhodné si předem objednat, a to sice telefonicky anebo e-mailem nejpozději do předcházejícího úterý do 15:00 hodin. Výrobky je vhodné si objednat dopředu z toho důvodu, že během sobotního prodeje je k volnému prodeji v nabídce jen omezený sortiment a množství výrobků. Při objednávce předem se budeme maximálně snažit vyhovět Vašim požadavkům.

Prodej kozích výrobků v agroturistickém centru

Faremní prodej kozího mléka a kozích výrobků probíhá v Agrocentru v areálu kozí farmy v Ratibořicích kažkou sobotu od 14:00 – 17:00 hod. Kromě kozích výrobků si zde můžete zakoupit i běžné občerstvení a využít nabídku posezení (uvnitř i na zahradě).

Ceník výrobků pro faremní prodej

Kompletní sortiment kozích výrobků značky DoRa najdete v souboru „seznam sortimentu“. Ceník výrobků zasíláme na vyžádání.

Stáhnout seznam sortimentu kozích výrobků.

Upozornění: Některé výrobky jsou v nabídce pouze sezónně.

Zasílaný ceník je platný pouze pro prodej výrobků na farmě v Ratibořicích, který probíhá každou sobotu od 14:00 do 17:00. Mimo tuto dobu si při prodeji kozích výrobků na farmě vyhrazujeme právo změny ceny výrobků.

Přidej komentář k článku

K článku "Faremní prodej kozích výrobků DoRa" zatím nikdo nepřidal komentář. Buďte první.

Vložit komentář:
 
Vyplňte všechny údaje, klikněte na "Náhled". Zkontrolujte zobrazení textu a stiskněte "Odeslat". Vámi zadaný E-mail nebude zveřejněn.
 

Turistika na farmě

 

Prohledat články

Aktuality

Změna otvírací doby prodeje kozích výrobků na farmě

Od listopadu dochází ke zkrácení (do 17:00) otevírací doby sobotního prodeje. Ve svátek 28. října 2017 otevřeno od 14 do 18 hod..

24.10.17

On-line prodej výrobků DoRa

Přidali jsme další obchod (www.kosik.cz) kde můžete nakupovat část našeho sortimentu on-line.

22.02.17


Facebook

Komentáře k článkům

 
 
BIOFARMA DoRa s.r.o.
Ratibořice 1, 67 551
tel:+ 420 568 440 617
Kontakty
Webdesign: ODEON .::. Koza DoRa doporučuje dovolenou v ČR: Chaty a chalupy a Penzion Třeboň