Kozí mléko » Výrobky DoRa » Výrobky DoRa

Výrobky DoRa

Značka DoRa je označením řady výrobků z kozího mléka. Sortiment zahrnuje širokou škálu výrobků balenou v jednotném vizuální stylu. Mezi spotřebiteli jsou výrobky DoRa známé pod lidovým označením “modrobílé výrobky”.

DoRa také pečuje o vaše zdraví. Více se můžete dozvědět v článku o zdravotních aspektech a účincích kozího mléka].

Od značky DoRa jsou odvozovány i další názvy našich výrobků jako například dezertní kozí sýr Doral, syrovátkový nápoj Sydora, tvarohový krém Dorinka.

V nabídce výrobků Dora najdete:

- kozí mléko
- kozí jogurty
- kozí sýry
- tvarohové krémy
- syrovátkový nápoj

Výrobky DoRa získaly několik ocenění a jsou distribuovány v biokvalitě pod značkou BIO.

Informace o prodeji výrobků značky DoRa najdete v článku Prodej výrobků z kozího mléka.

Další výrobky z kategorie

Seznam všech výrobků DoRa, Zdravotní účinky kozího mléka

Komentář

 1. Kejblová Slávka

  Dobrý den,
  Včera v sobotu 31. 07.2010, jsem si přijela s rodinou prohlédnout vaši farmu a nakoupit zamluvené produkty. Nádherné prostředí, čisťounká zvířátka a vynikající pochoutky z vaší výrobny. Jemné a lahodné- překrásně balené. Děkujeme za vjemový a chuťový zážitek.
  Za obrovské množství úsilí , které jste věnovali tomuto projektu- tleskáme a děkujeme.
  Jiří a Slávka Kejbloví

 2. Aleš.P

  Dobrý den,dnes jsem koupil Váš výrobek, pochutnávám si na něm a zároveň si prohlížím Vaši fotogalerii a musím říct že jsem překvapen jak může vypadat farma i u nás v ČR. To je tedy kus práce. Každopádně fandím a od zítra kupuji Vaše výrobky pravidelně. Neuvažujete třeba i o nějakém ubytování? Myslím že by bylo určitě pro spoustu lidí lákavé strávit pár dní v tak krásném prostředí a ráno posnídat čerstvé a hlavně zdravé kozí výrobky. Přeji hodně úspěchů!!! S pozdravem Aleš Praznovský

 3. Nina

  Konečně jsem u nás ve zdravé výživa objevila Vaše výrobky! jsem naprosto nadšená. Co opravdu miluju je pomazánkový česnekový sýr a jogurty! A k tomu krásné obaly. Přeju mnoho spokojených zákazníků!

 4. Zuzan Strnadová

  Dobrý den, dnes jsem posnídala Váš pomazánkový kozí sýr s česnekem a musím říct, že už jsem dlouho nic tak vynikajícího nejedla. Určitě budu dále Vaše výrobky kupovat. Přeji hodně spokojených zákazníků. S pozdravem Zuzana Strnadová

 5. Jana Hupkova

  Kupujem si vase vyrobky u nas v Bratislave a velmi mi chutia. Potesila ma tato vasa stranka, kde vidno, ze sa kozicky maju u vas dobre ;-) To potom citit aj na vyrobkoch.

 6. Karolína

  Dobrý den,
  Před pár dny jsem si koupila vaše višňové kozí mléko a je to nejlepší kozí mléko co jsem kdy měla! :) Určitě zkusím i jiné produkty. Doporučuji!!!

 7. Johule

  Zrovna popíjím višňové kozí mléko a nemůžu se dočkat léta, kdy zas budu mít více času jezdit na chalupu a kupovat výrobky přímo u vás…Nevím co chválit dřív – božská jogurtová kozí mléka, jedinečné dezerty Dorinka nebo fantastické sýry…prostě vaše výrobky jsou opravdu skvělé, díky za ně:)

 8. Petr Dohnal

  Právě snídám „Kozí žervé“ a jsem nadšen – to je tak dobrý!!! Děláte to výborně, líbí se mi, vzít si něco do hlavy a dotáhnout to do konce. A to prosím jezdím často kolem – do Jaroměřic a ještě jsem se nestavil….

 9. Jana Lemfeldová

  Dobrý den,

  Dnes jsem náhodou narazila na vaše produkty-jogurtové mléko a sýr v kelimku-vynikající!!!! Jeste nikdy jsem si tak nepochutnala na produktech z koziho mleka jako na tech od vas!!!!!
  Vsem doporucuji, kudy chodim-tudy chvalim. Urcite se u vas brzo zastavime!

Vložit komentář:
 
Vyplňte všechny údaje, klikněte na "Náhled". Zkontrolujte zobrazení textu a stiskněte "Odeslat". Vámi zadaný E-mail nebude zveřejněn.
 

Výrobky DoRa

 

Faremní prodej

Vždy v sobotu od 14 do 17 hod.

>> Faremní prodej <<
 

Prohledat články

Aktuality

Prodejní automat na kozí výrobky

Prodejní automat kozích výrobků přímo před farmou.

6.10.19

Změna otvírací doby prodeje kozích výrobků na farmě

Od října 2019 dochází ke zkrácení (do 17:00) otevírací doby sobotního prodeje …

1.10.19


Facebook

Komentáře k článkům

 
 
BIOFARMA DoRa s.r.o.
Ratibořice 1, 67 551
tel:+ 420 568 440 617
Kontakty
Webdesign: ODEON .::. Koza DoRa doporučuje dovolenou v ČR: Chaty a chalupy a Penzion Třeboň