Kozí mléko » Výrobky DoRa » Jogurtové mléko meruňkové

Jogurtové mléko meruňkové

Surovinou pro výrobu kozího jogurtového mléka je certifikované BIO mléko pocházející z ekologického zemědělství. Pasterované kozí mléko nejvyšší kvality, které je vyprodukováno na naší kozí farmě, je zakysáno jogurtovou kulturou a ochuceno konvenční ochucovací složkou s příchutí meruňka. Výrobek má jemnou lahodnou chuť.

Jogurtové kozí mléko je zdrojem snadno vstřebatelného vápníku, obsahuje minimálně 2,7% tuku, což je méně než u mléka kravského. Obsah bílkoviny ve výrobku se pohybuje okolo 3%. Složení bílkoviny je odlišné od bílkoviny obsažené v kravském mléce, a proto je výrobek vhodný pro spotřebitele, kteří trpí alergií na kravskou bílkovinu. Výrobky z kozího mléka jsou celkově lépe stravitelné než z mléka kravského. Pravidelná konzumace posiluje imunitní systém.

Etiketa - jogurtové kozí mléko meruňkové

Další výrobky z kategorie

Seznam všech výrobků DoRa, Zdravotní účinky kozího mléka

Přidej komentář k článku

  1. Martina

    Dobrý den dnes jsem narazila na jogurtové mléko meruňkové a rybízové, jsem nadšena, můj syn má alergii na kravské mléko už 2 roky, jakékoliv kozí jogurty mu nechutnaly ale ty od vás ano, proto jsem vždy hledala pouze vaši značku, je unesen s pomazankových sýrů, ale jogurtové mléko jsem viděla dnes poprvé, moc dobré chválím vás odvádíte velmi dobrou práci a ráda si připlatím za kvalitu kterou nabízíte.Děkuji

Vložit komentář:
 
Vyplňte všechny údaje, klikněte na "Náhled". Zkontrolujte zobrazení textu a stiskněte "Odeslat". Vámi zadaný E-mail nebude zveřejněn.
 

Výrobky DoRa

 

Faremní prodej

Vždy v sobotu od 14 do 17 hod.

>> Faremní prodej <<
 

Prohledat články

Aktuality

Prodejní automat na kozí výrobky

Prodejní automat kozích výrobků přímo před farmou.

6.10.19

Změna otvírací doby prodeje kozích výrobků na farmě

Od října 2019 dochází ke zkrácení (do 17:00) otevírací doby sobotního prodeje …

1.10.19


Facebook

Komentáře k článkům

 
 
BIOFARMA DoRa s.r.o.
Ratibořice 1, 67 551
tel:+ 420 568 440 617
Kontakty
Webdesign: ODEON .::. Koza DoRa doporučuje dovolenou v ČR: Chaty a chalupy a Penzion Třeboň