Kozí mléko » Výrobky DoRa » Kozí jogurt višeň

Kozí jogurt višeň

Surovinou pro výrobku kozích jogurtů značky DoRa je certifikované BIO mléko pocházející z ekologického zemědělství. Pasterované kozí mléko nejvyšší kvality, které je vyprodukováno na naší ekologické farmě, je zakysáno jogurtovou kulturou a ochuceno konvenční ochucovací složkou s příchutí višeně. Jogurt z kozího mléka má jemnou lahodnou chuť a jeho konzistence není tak pevná jako u jogurtu z kravského mléka. Příčinou je jiné složení kozího mléka.

Kozí jogurty jsou zdrojem snadno vstřebatelného vápníku, obsahují minimálně 3 % tuku, což je méně než u mléka kravského. Obsah bílkoviny se pohybuje okolo 3%. Složení bílkoviny je odlišné od bílkoviny kravské, a proto jsou vhodné pro spotřebitele, kteří trpí alergií na kravskou bílkovinu. Pravidelná konzumace mléčných výrobků z kozího mléka posiluje imunitní systém.

Kozí jogurt višeň

Další výrobky z kategorie

Seznam všech výrobků DoRa, Zdravotní účinky kozího mléka

Přidej komentář k článku

  1. Honza K.

    Vynikající výrobek, opravdu lahoda. Jen mě zaráží, že ho producent při vysoké trvanlivosti nenabízí více. Přijel jsem do Ratibořic v sobotu něco kolem půl čtvrté a zbyly na mě pouze 4 kelímky. Býval bych vzal aspoň 10 – pro celou rodinu. Zase budu muset dorazit na nákup. Tento výrobek jsem si zamiloval:-)

  2. Jana N

    Pane Honzo, objednejte si výrobky jak je uvedeno v pasáži FAREMNÍ PRODEJ KOZÍCH VÝROBKU DoRa. Naše rodina si takto objednává kozí výrobky už třetí rok a jsme s dodáváním výrobků spokojeni. Máme na farmě připraveno vždy vše, co jsme si objednali.

  3. Tomáš H.

    Vynikající jogurt! Právě jsem ho dojedl na svačinku… :-D Je to první příchuť kterou jsem vyzkoušel a rozhodně zkusím i ty ostatní co vyrábíte.

Vložit komentář:
 
Vyplňte všechny údaje, klikněte na "Náhled". Zkontrolujte zobrazení textu a stiskněte "Odeslat". Vámi zadaný E-mail nebude zveřejněn.
 

Výrobky DoRa

 

Faremní prodej

Vždy v sobotu od 14 do 17 hod.

>> Faremní prodej <<
 

Prohledat články

Aktuality

Prodejní automat na kozí výrobky

Prodejní automat kozích výrobků přímo před farmou.

6.10.19

Změna otvírací doby prodeje kozích výrobků na farmě

Od října 2019 dochází ke zkrácení (do 17:00) otevírací doby sobotního prodeje …

1.10.19


Facebook

Komentáře k článkům

 
 
BIOFARMA DoRa s.r.o.
Ratibořice 1, 67 551
tel:+ 420 568 440 617
Kontakty
Webdesign: ODEON .::. Koza DoRa doporučuje dovolenou v ČR: Chaty a chalupy a Penzion Třeboň