Kozí mléko » Výrobky DoRa » Kozí jogurt višeň

Kozí jogurt višeň

Surovinou pro výrobku kozích jogurtů značky DoRa je certifikované BIO mléko pocházející z ekologického zemědělství. Pasterované kozí mléko nejvyšší kvality, které je vyprodukováno na naší ekologické farmě, je zakysáno jogurtovou kulturou a ochuceno konvenční ochucovací složkou s příchutí višeně. Jogurt z kozího mléka má jemnou lahodnou chuť a jeho konzistence není tak pevná jako u jogurtu z kravského mléka. Příčinou je jiné složení kozího mléka.

Kozí jogurty jsou zdrojem snadno vstřebatelného vápníku, obsahují minimálně 3 % tuku, což je méně než u mléka kravského. Obsah bílkoviny se pohybuje okolo 3%. Složení bílkoviny je odlišné od bílkoviny kravské, a proto jsou vhodné pro spotřebitele, kteří trpí alergií na kravskou bílkovinu. Pravidelná konzumace mléčných výrobků z kozího mléka posiluje imunitní systém.

Kozí jogurt višeň

Další výrobky z kategorie

Seznam všech výrobků DoRa, Zdravotní účinky kozího mléka

Přidej komentář k článku

  1. Honza K.

    Vynikající výrobek, opravdu lahoda. Jen mě zaráží, že ho producent při vysoké trvanlivosti nenabízí více. Přijel jsem do Ratibořic v sobotu něco kolem půl čtvrté a zbyly na mě pouze 4 kelímky. Býval bych vzal aspoň 10 – pro celou rodinu. Zase budu muset dorazit na nákup. Tento výrobek jsem si zamiloval:-)

  2. Jana N

    Pane Honzo, objednejte si výrobky jak je uvedeno v pasáži FAREMNÍ PRODEJ KOZÍCH VÝROBKU DoRa. Naše rodina si takto objednává kozí výrobky už třetí rok a jsme s dodáváním výrobků spokojeni. Máme na farmě připraveno vždy vše, co jsme si objednali.

  3. Tomáš H.

    Vynikající jogurt! Právě jsem ho dojedl na svačinku… :-D Je to první příchuť kterou jsem vyzkoušel a rozhodně zkusím i ty ostatní co vyrábíte.

Vložit komentář:
 
Vyplňte všechny údaje, klikněte na "Náhled". Zkontrolujte zobrazení textu a stiskněte "Odeslat". Vámi zadaný E-mail nebude zveřejněn.
 

Výrobky DoRa

 

Faremní prodej

Vždy v sobotu od 14 do 18 hod.

>> Faremní prodej <<
 

Prohledat články

Aktuality

Změna otvírací doby prodeje kozích výrobků na farmě

Od května 2019 dochází k prodloužení (do 18:00) otevírací doby sobotního prodeje …

31.03.19

On-line prodej výrobků DoRa

Přidali jsme další obchod (www.kosik.cz) kde můžete nakupovat část našeho sortimentu on-line.

9.11.18


Facebook

Komentáře k článkům

 
 
BIOFARMA DoRa s.r.o.
Ratibořice 1, 67 551
tel:+ 420 568 440 617
Kontakty
Webdesign: ODEON .::. Koza DoRa doporučuje dovolenou v ČR: Chaty a chalupy a Penzion Třeboň